lul

Instytut Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Laboratorium Terra Diversa zapraszają na wykład profesor Basi Nikiforovej.

Profesor Basia Nikiforova to filozofka związana z Lithuanian Culture Research Institute. W trakcie wykładu poruszona zostanie problematyka granicy, pogranicza i dyskursu migracyjnego we współczesnych czasach. Wykład odbędzie się 15 grudnia (czwartek) 2022 r. o godzinie 14.00 w formie zdalnej. Transmitowany będzie przez platformę zoom. Wykład odbędzie się w języku polskim. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..