W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS-CoV-2, dbając o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie pracowników i studentów Uniwersytetu w Białymstoku, zachęcamy do kontaktu  mailowego.

Kontakt:

Dyrektor Instytutu Socjologii - dr hab. Małgorzata Anna Bieńkowska, prof. UwB - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat - Anna Borkowska - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziekanat - mgr Justyna Łajewska - email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (dyżur telefoniczny: wtorki 8.30-11.00)

Sprawy pracowników - mgr Angelika Godlewska - e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adresy e-mail wszystkich pozostałych pracowników można wyszukać pod ardresem: https://uwb.edu.pl/kontakt##WorkerFinder