stronaprakttyki

Koło Naukowe Socjologiczno-Antropologiczne

wspólnie z Kołem Nauk Politycznych UwB mają przyjemność zaprosić Państwa

na szkolenie pt. "Obywatelski Monitoring Sądów".

Chcesz wziąć udział w projekcie o skali ogólnopolskiej i odczuwasz potrzebę włączenia się w pozytywne przemiany w polskim wymiarze sprawiedliwości? Przyjdź na szkolenie!

Obserwator Fundacji Court Watch to osoba, która w charakterze publiczności bierze udział w rozprawach sądowych, monitoruje ich przebieg i przekazuje Fundacji wyniki swoich obserwacji. W całej Polsce szkolimy osoby chcące zostać Obserwatorami, a także zapewniamy im formularze obserwacji oraz dostęp do panelu na stronie internetowej, który umożliwia wprowadzanie danych z obserwacji on-line. Dane pozyskane przez Obserwatorów stanowią podstawę raportów, przygotowywanych przez Fundację.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy na stronie:
➡  https://courtwatch.pl/wolontariat/zapisy/bialystok-2018-11-142/

Miejsce: Wydział Historyczno-Socjologiczny Uniwersytetu w Białymstoku,
Plac NZS 1, s. 108A
Data: środa, 14.11. 2018 r.
W godz.: 18:00 – 19:30.

UWAGA! Fundacja umożliwia realizację PRAKTYK STUDENCKICH poprzez udział w programie "Obywatelskiego Monitoringu Sądów".
Z a p r a s z a m y wszystkich chcących się zaangażować.

Załączniki:

pdfOMS_Koło_Naukowe_Socjologiczno-Antropologiczne_i_KNP_UwB.pdf