brvlogoBądź częścią II edycji Brave Kids w Białymstoku!

Od 23 czerwca do 8 lipca 2018 w Białymstoku spotkają się artystyczne grupy dziecięce z kilku krajów świata, by wspólnie uczyć się i tworzyć!
Młodzi artyści uczestniczyć będą w ciągu dnia w warsztatach artystycznych opartych na zasadzie "dzieci uczą dzieci", a poranki i wieczory spędzą u rodzin goszczących, które przybliżą im polską kulturę.
ZOSTAŃ RODZINĄ GOSZCZĄCĄ, WOLONTARIUSZEM (możliwość odbycia praktyk), sponsorem lub widzem naszych spektakli MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNO-ARTYSTYCZNEGO BRAVE KIDS!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej/ugościć dzieci lub ich lidera/zostać wolontariuszem wyślij maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź znajdź na facebook'u profil Brave Kids Podlasie, umówimy się na spotkanie i opowiemy Ci o projekcie.

Więcej informacji znajdziecie na: www.bravekids.eu