Szanowni Studenci I roku Wydziału Historyczno-Socjologicznego

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Jak studiować efektywnie i z przyjemnością?, które odbędą się 3 listopada 2016 roku oraz 10 listopada 2016 roku o godz. 19.40 w Auli Wydziału Historyczno-Socjologicznego.

Zajęcia są ofertą dla studentów zwłaszcza pierwszych lat doświadczających trudności ze znalezieniem się w nowej sytuacji edukacyjnej. Celem zajęć jest pomoc w rozwijaniu własnych kompetencji, niezbędnych do szybkiej adaptacji oraz sprawnego, bezstresowego, dynamicznego przejścia przez studia - osiągając jednocześnie optymalne wyniki.

Zajęcia poprowadzi Nina Rotach - lingwistka i psycholog biznesu, która od wielu lat mieszka i pracuje również za granicami kraju, przede wszystkim w Szwajcarii oraz krajach Unii Europejskiej. Jako dyrektor Human Resources (ZZL) pracowała dla międzynarodowych korporacji (Union Bank Of Switzerland, Coca-Cola, Zurich Financial Services, GATX, Alcan Canada itd.), zajmując się między innymi motywacją i rozwojem kadr. W roli menedżera prowadzącego własne zespoły zdobyła duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.